Tavuklar forum açıldı

Blog sayfamızdan sonra forum sayfamızı da hayvan severlerin ve hobici arkadaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Forum bölümünden diğer üyelerle tanışabilir ve çeşitli etkinliklerde bulunabilirsiniz. Elinizdeki ürünleri satabilir veya ürün satın alabilirsiniz.

Forum bölümünde dikkat edilmesi gereken bazı kurallar da vardır. Bu kuralları forum bölümündeki “ilgili forum başlıkları” altında bulabilirsiniz. Forum bölümünde kendi isminizi gizleyebilir veya görünen isminizi değiştirebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılar sizi görünen isminizle tanıyacaktır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar bir nevi üye isimlerini kendileri değiştirebilir hale gelmektedir.

Ancak bu işlemin çok sık tekrar edilmesi taraftarı değiliz aksi halde kullanıcılar sizin kim olduğunuzu tekrar tekrar çıkarmakta güçlük çekebilirler. Bu durum sizin ve diğer kullanıcılar için iyi olmayacaktır.

Forum sayfasında kişisel avatar seçebilir ve imza ekleyebilirsiniz. Sitemiz ve forum bölümü ile ilgili söylemek istediklerinizi forum bölümündeki “Öneri istek ve şikayetleriniz” başlığı altından dile getirebilirsiniz. Şimdiden herkese iyi forumlar dilerim.

Bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir